logo image
o nás akce novinky kontakt
ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE
newsletter / listopad 2015
blog image
Vážení a milí čtenáři našeho newsletteru,

život není jen o manažerských povinnostech, prioritách, nezbytných úkolech a obchodních schůzkách. Stále více exponovaných lidí se ptá, jak skloubit profesní a osobní život. Česká manažerská asociace proto do svého programu zařazuje i nabídku na toto téma. Začátkem listopadu jsme relaxovali v Karlových Varech, v Praze jsme zase prožili úchvatný večer v Divadle Spejbla a Hurvínka. Mezi tím jsme však vůbec neodpočívali a více než důstojně jsme plnili strategii naší asociace; závěr roku je i pro nás pracovně velmi náročný...

Ing. Ivo Gajdoš,
výkonný ředitel
 
blog image
Manažerské schopnosti jako důležitá součást výbavy vedoucího úředníka
Manažerské schopnosti mají neodmyslitelně své místo také ve státní správě. Česká manažerská asociace se snaží dlouhodobě podporovat rozvíjení manažerských schopností i v této oblasti. Klub veřejné správy uspořádal setkání s těmi nejvyššími úředníky, státními tajemníky, o němž se více dozvíte v článku.

 
celý článek
blog image
Komunikační linka Veroniky Žurovcové
Od začátku podzimu posílil tým ČMA o nového člena. Je jí Mgr. Veronika Žurovcová, která nastoupila na pozici projektové manažerky a tiskové mluvčí. V rozhovoru vám poodkryjeme, kdo se za tímto jménem skrývá a jaké plány si pro ČMA připravila.
celý článek
blog image
Kulatý stůl CBCSD k rozpracování Vize 2050
Vize 2050 je významný projekt CBCSD, k němuž se připojili mnozí manažeři a podnikatelé a chtějí jím jasně dát najevo, že jen důraz na udržitelnost může vést k trvalé prosperitě.  Jeho současná podoba byla předložena premiérovi a Radě vlády pro udržitelný rozvoj.
 
celý článek
blog image
Humor v srdci manažerů
Divadlo Spejbla a Hurvínka uvítalo setkání finalistů soutěže MANAŽER ROKU. Hrdinové našeho dětství – Spejbl, Hurvínek, Mánička, bábinka paní Kateřina a věrný společník pes Žeryk se ve swingově laděném muzikálu utkali s Drákulou a Poulet Noir. Při této příležitosti jsme se českých manažerů ptali na jejich vztah k humoru.

 
celý článek
Sinatrology: Pocta hudebnické i manažerské legendě
Závěr roku přinese příležitost vzdát hold Franku Sinatrovi. K příležitosti 100. výročí jeho narozenin vás zveme na galavečer prosycený hudbou, atmosférou doby, kdy byla tato osobnost na výsluní . Mezi účinkujícími vystoupí například Jan Smigmator, česká swingová hvězda, houslista Pavel Šporcl nebo multiinstrumentalista Jiří Stivín.
celý článek
další novinky a články
jít na www.cma.cz
image social image
Copyright © 2015 Česká manažerská asociace, o.s.
aktualizovat odběr odhlásit odběr cma@cma.cz


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich