logo image
o nás akce novinky kontakt
ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE
newsletter / listopad 2015
blog image
Vážení a milí čtenáři našeho newsletteru,

i tentokrát pro Vás máme několik příjemných zpráv a srdečných pozvání. Věříme, že i tato sdělení budou potvrzením o činorodosti České manažerské asociace a její rostoucí prestiži na poli profesních uskupení i mezinárodních aktivit. Důkazem toho je například účast na veletrhu eCarTec v Mnichově nebo nedávná cesta do Číny.

Ing. Ivo Gajdoš,
výkonný ředitel
 
blog image
Zemědělství očima manažera: společným jmenovatelem úspěchu a růstu jsou lidé
Hostem setkání Pražského manažerského klubu, které proběhlo 15. října v Golem klubu, byl Josef Kubiš. Generální ředitel Agro Jesenice a. s. se podělil o jedinečné zkušenosti ze své dlouholeté manažerské praxe a potvrdil, že zaměstnanci „dělají podnik“ – stojí za jeho vzestupem i pády.
 
celý článek
blog image
Elektromobilita jako nezbytná výzva
Událost v oblasti elektromobility – to byl veletrh eCarTec v Mnichově. Členové České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj CBCSD měli možnost se ho zúčastniti 22. října. Jeden z elektromobilů si vyzkoušeli a dozvěděli se, jaký význam mají pro ekonomiku vozidla s elektropohonem.

 
celý článek
blog image
Humor v Divadle Spejbla a Hurvínka a setkání s Helenou Štáchovou
Divadlo Spejbla a Hurvínka otevře své dveře 12. listopadu manažerům, finalistům soutěže Manažer roku. Přivítá je Mgr. Helena Štáchová osobně a představí svůj příběh i divadlo, které je patronem a ochráncem našich kulturních, ne-li národních hrdinů, kteří humorem dokáží změnit téměř vše. Tentokrát se Spejbl utká na prknech s Drákulou.
celý článek
blog image
Už jste si vyhradili místo v diáři? Hledání výjimečnosti II. klepe na dveře
Nalistujte 26. listopad a vymezte si časový prostor od deváté ráno do druhé odpoledne. Proč? Podívejte se na článek, v němž vám přinášíme medailonky jednotlivých řečníků, kteří slovu výjimečnost dělají čest. Namátkou Sanjiv Suri, Vlastimil Bříza, Milan Knížák nebo Kateřina Neumannová.

 
celý článek
další novinky a články
jít na www.cma.cz
image social image
Copyright © 2015 Česká manažerská asociace, o.s.
aktualizovat odběr odhlásit odběr cma@cma.cz


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain